Kompleksowe usługi

Profesjonalna księgowość
dla Twoich potrzeb

01
Pełna i uproszczona
Księgowość
02
Prowadzenie dokumentacji
Kadry i płace
03
Kompleksowe
Doradztwo

Biuro Rachunkowe - usługi księgowo-kadrowe 

Świadczymy usługi księgowe i kadrowo-płacowe w pełnym zakresie zarówno dla osób fizycznych i prawnych prowadzących działalność gospodarczą. Kilkuletnie doświadczenie oraz profesjonalizm poparty znajomością przepisów prawa podatkowego i bilansowego zapewnia wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Zapewniamy kompleksową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz doradztwo w sprawach organizacyjnych firmy.

Oferowane usługi realizujemy poprzez wyspecjalizowane programy księgowe oraz wsparcie ze strony naszych Partnerów. Stawiamy na dyskrecję, rzetelność i profesjonalizm. Cenimy dobre i owocne kontakty z naszymi Klientami wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom tak, aby mogli skoncentrować się na rozwoju własnej firmy. 

Tel. +48 693 904 299 

Tel. +48 601 058 473

 

 

 

 

O nas

Nasza oferta

Profesjonalna księgowość dla twoich potrzeb - oferujemy pełny zakres usług księgowych

Usługi księgowe realizowane są w oparciu o indywidualne ustalenia zawarte w umowie z naszym Klientem.
Reprezentowanie Klientów w instytucjach i urzędach, sporządzanie i przekazywanie informacji i dokumentacji podatkowej oparte jest na udzielonym przy zawieraniu umowy pełnomocnictwie.

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji przychodów i kosztów, prowadzeniem ewidencji rejestrów zakupu i sprzedaży VAT, sporządzaniem i wysyłką plików JPK, prowadzeniem ewidencji środków trwałych...

Prowadzenie ewidencji ryczałtowej
Prowadzenie ewidencji ryczałtowej

Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji przychodów, sporządzaniem rozliczenia rocznego, sporządzaniem i składaniem deklaracji do US i ZUS. Prowadzimy obsługę kadrowo-płacową...

Rozliczanie kadrowo-płacowe
Rozliczanie kadrowo-płacowe

Oferujemy prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie dokumentacji dotyczącej nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy. Zajmujemy się sporządzaniem umów cywilno-prawnych i prowadzeniem ewidencji czasu pracy pracowników.

Rozliczanie z ZUS
Rozliczanie z ZUS

Prowadzimy comiesięczne sporządzanie i wysyłkę deklaracji ZUS, sporządzamy druki ZUS IMIR, IWA. Oferujemy pomoc przy wypełnianiu wniosków emerytalnych i rentowych oraz wypełniamy dokumenty o rozłożenie na raty zaległości w ZUS.

Sporządzanie rocznych zeznań podatkowych
Sporządzanie rocznych zeznań podatkowych

W naszej ofercie posiadamy, również rozliczanie deklaracji rocznych związanych z prowadzoną działalnością PIT28, PIT36/36L, rozliczanie deklaracji rocznych dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej (dochody z Polski jak i z zagranicy): PIT37, PIT36, a także pozostałe rozliczenia roczne tj PIT38, PIT39...

Doradztwo księgowe
Doradztwo księgowe

W ramach współpracy każdemu klientowi oferujemy pomoc przy rejestracji działalności, pomoc przy wyborze najbardziej optymalnej formy opodatkowania, Podczas współpracy oferujemy opiekę merytoryczno-księgową dla klientów biura oraz reprezentujemy swoich klientów przed Instytucjami Podatkowymi.

Prowadzenie ksiąg handlowych
Prowadzenie ksiąg handlowych

Oferujemy usługę prowadzenia ksiąg handlowych, rzetelnie, jasno i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Sporządzamy sprawozdania finansowe, składające się z bilansu oraz rachunku zysków i strat, przygotowujemy politykę rachunkowości dla firmy. Badamy pod względem formalnym i rachunkowym dokumenty naszych klientów i przygotowujemy je do księgowania. Świadczymy usługi związane z rozliczaniem z tytułu podatku VAT, prowadzimy ewidencję środków trwałych, ewidencję wyposażenia. Sporządzamy sprawozdania do GUS, przygotowujemy i składamy deklaracje do US i ZUS. Rozliczamy właścicieli oraz reprezentujemy przed urzędami.

Aktualności

Zapraszamy do śledzenia aktualności księgowych. Tylko najświeższe informacje ze świata księgowości, finansów i podatków.
Aktualność - Mały ZUS Plus od 1 lutego 2020r
31Grudzień

Mały ZUS Plus od 1 lutego 2020r

Mały ZUS Plus obniży składki tym, którzy już obecnie korzystają z Małego ZUS-u, a także poszerzy grono przedsiębiorców, którzy będą mogli płacić niższe składki.

czytaj więcej
Aktualność - Wykaz zmian podatkowych obowiązujących od 1 stycznia 2020r
28Grudzień

Wykaz zmian podatkowych obowiązujących od 1 stycznia 2020r

Od 1 stycznia faktura zapłacona na rachunek niezgłoszony nieodwołalnie nie może pójść w koszty

czytaj więcej
Aktualność - Płaca minimalna w górę
20Grudzień

Płaca minimalna w górę

Od 1 stycznia br. wynagrodzenie minimalne wzrosło aż o 350 zł – do 2600 zł, a minimalna stawka godzinowa do 17 zł. – Dodatkowo od tego roku dodatek stażowy nie będzie wliczany do minimalnego wynagrodzenia za pracę.

czytaj więcej
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?
Skontaktuj się z nami
Logotyp -
Logotyp -